مشخصات بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی
آموزشی

مشخصات بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر بدنبال انتخاب و راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هستید با ما همراه باشید :
اولین نکته ای که لازم است جهت انتخاب و خرید دستگاه تصفیه اب خانگی خود در نظر داشته باشید شهر و محلی است که قرار است دستگاه تصفیه آب را برای آن منطقه خرید کنید ، زیرا میزان سختی کل و املاح موجود در آب در همه جای یک شهر و یا حتی یک منطقه به یک میزان و مقدار ثابتی نیست . سختی کل و TDS آب در واقع همان میزان املاح موجود در آب می باشد که شامل املاح مفید و مضر موجود در آب میباشد که وجود لوله کشی فرسوده ، سیستم تصفیه خانه های نامرغوب و … بر میزان املاح مضر و بالا رفتن سختی آب می افزاید . پس هر چقدر میزان TDS آب ورودی که قرار است وارد دستگاه تصفیه آب شود کمتر باشد نیاز به فرآیند کمتری جهت تصفیه و سبک نمودن آب لازم است .

خرید بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

دومین مورد میزان آلودگی آب است که باید توسط کارشناس مربوطه آزمایش و اندازه گیری شود . به عنوان مثال در بعضی از مناطق که از آب چاه و ضدعفونی نشده به عنوان آب شرب استفاده می شود ، جهت از بین بردن میکروب های موجود در آب حتما باید از فیلتر یووی تصفیه آب ماورابنفش جهت پاکسازی آب استفاده گردد .
مواردی دیگری که در انتخاب بهترین دستگاه آب شیرین کن باید به آن توجه کنید شامل ، میزان مصرف آب در طول روز ، تعداد اعضای خانواده که از دستگاه استفاده می کنند ، نوع طراحی دستگاه (کیس دار ، پایه دار و …) تعداد فیلتر های تشکیل دهنده تصفیه آب ، نوع پمپ و منبع تغزیه برق دستگاه ، شیر برداشت دستگاه تصفیه آب ، طراحی و ساختار اصلی دستگاه تصفیه اب و …
فروشگاه تصفیه آب تصفیه سازان مهر به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع دستگاه تصفیه اب خانگی این امکان را در اختیار شما گذاشته که با بررسی کامل و انتخاب دقیق و مقایسه محصولات ، کامل ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب با منطقه و شهر محل زندگی خود را بصورت آنلاین سفارش دهید تا کارشناسان شرکت در کمترین بازه زمانی ممکن خود را به محل شما رسانده و دستگاه را برای شما نصب نمایند .

Related Posts

2 thoughts on “مشخصات بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

  1. رضا گفت:

    مطلب خیلی خوبی بود ، بسیار عالی و کاربردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *