دانستنیها

دلیل طعم و بوی بد آب چیست؟

دلیل طعم و بوی بد آب چیست؟

وجود طعم و بوی بد آب می تواند نشانگر برخی مشکلات جدی تر در منابع تامین آب شهری و یا درخطوط- ۲ -انتقال می باشد. که نیازمند اقدام سریع در این خصوص می باشد

ضد دلایل عمده در ایجاد طعم و بوی نا مطبوع:

۱- وجود میزان زیاد آلودگی میکروبی و مواد شیمیایی
۲- وجود آلاینده هایی از قبیل: سولفید هیدروژن، سولفور، آلودگی های فاضلابی، یونهای کلر و سولفات و سولفات منیزیم و سدیم و فلزات سنگین، وجود آلاینده های میکروبی، باکتری های خارجی، زنگ لوله و اصلاح لوله های فرسوده دلیل عمده بوی نامطبوع می تواند وجود آلاینده های مختلفی باشد.


آلودگی هایی از طریق فلزات سنگین به آب وارد می شود و همچنین آلودگی های که از طریق مواد شیمیایی و سموم کشاورزی در نتیجه نشست به آبهای زیرزمینی وارد آب شهری می شود. از دلایل عمده بوی نا مطبوع موجود در آب می باشد.

یکی از بهترین روشهای از بین بردن بو و طعم نامطبوع موجود در آب، که علاوه به بهبود و طعم و بوی نامطبوع کلیه آلایندگی ها و آلودگی ها و مواد شیمیایی ذکر شده در فوق، تمامی املاح مورد نیاز بدن ما (کلسیم، پتاسیم، منیزیم، املاح مفید و …..) را نیز به آب می افزاید. لذا ما به شما آخرین تکنولوژی تصفیه آب شهری (اسمز معکوس) را پیشنهاد می نماییم تا علاوه بر لذت از نوشیدن آب خوش طعم و سالم تمامی املاح مورد نیاز بدن را نیز دریافت نماییم.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *